برای طراحی کارت ویزیت چه مواردی نیاز است ؟

اگر بخواهیم وارد بحث چاپ شویم همواره باید به این موضوع توجه کنیم که در دنیای چاپ الزاماتی وجود دارد که این الزامات برای بهبود کیفیت و در راستای اثر بخشی بیشتر کارت تجاری شما در نظر گرفته شده است .

بسیاری از افراد توجه زیادی به طراحی کارت خود ندارند و هنگامی که میخواهند نسبت به چاپ کارت اقدام کنند نمی دانند چه میخواهند و چه مواردی را باید در کارت خود لحاظ کنند . ما در این مطلب به چند اشاره میکنیم که در این زمینه موثر هستند .

1- ابتدا متن های کوتاه و کلیدی انتخاب کنید . هر چه متن شما کوتاه و هدفمند تر باشد تاثیر گذاری بیشتری به همراه دارد .

2- از رنگ های نسبتا روشن استفاده کنید . این بدان معنا نیست که همیشه از رنگ های تند مانند زرد و قرمز استفاده کنید . بلکه با توجه به موضوع کسب و کار خود و مخاطب هدف خود رنگ بندی کنید و تا میزان امکان از تیرگی رنگ ها بکاهید .

3- طراحی خود را به شیوه ای انجام دهید که تمایز به خوبی درون آن دیده شود . از طرح های کلیشه ای و شلوغ و بی مفهوم بپرهیزید و تلاش کنید تا میزان امکان طرحی اختصاصی و منحصر به فرد خلق کنید .

این موارد تنها بخشی از استاندارد های موجود در طراحی کارت ویزیت می باشد و در صورتی که طراحی شما توسط مجموعه پارشمن صورت گیرد استاندارد های کلی درون طرح شما به خوبی رعایت خواهد شد .