در صنعت چاپ و تبلیغات ، وسعت زیادی شاهد هستیم ، به ویژه طراحی و چاپ کارت ویزیت تجاری که بخش عمده ای از این بخش را تشکیل می دهد . کارت ویزیت در انواع مختلفی به چاپ میرسد ، تنوع در نوع جنس کاغذی که چاپ می شوند تا اندازه ای که برای آن تعیین و یا طرح های متنوع و مختلفی که در قالب موضوعات متعدد انجام می شود .

انواع کارت ویزیت تجاری چاپی :

 1. سلفون مات
 2. سلفون براق
 3. لمینیت مات
 4. لمینیت براق
 5. لمینیت برجسته
 6. آهنربایی
 7. گلاسه با روکش uv
 8. سوسماری
 9. شیشه ای
 10. کتان
 11. pvc

جنس های کارت تجاری که در بالا به آن اشاره شد ، به طور میانگین و متوسط قیمت از 35 هزار تومان آغاز و به 500 هزار تومان بر حسب نوع کاغذ و کیفیت چاپی متغیر است که جهت اطلاع دقیق از آخرین قیمت انواع کارت ویزیت با چاپ پارشمن تماس بگیرید .  > تماس با ما

انواع کارت ویزیت از نظر سایز :

 •  سایز 9 در 6 سانتیمتر
 • سایز 8/6 در 4/8 سانتیمتر
 • سایز 6 در 6 سانتیمتر

علاوه بر سایز های ذکر شده در بالا ، این امکان وجود دارد شما با صرف بودجه بیشتر و در صورت نداشتن محدودیت برای هزینه چاپ کارت ویزیت ، نسبت به فرم اختصاصی اقدام و در هر سایز – ابعاد غیر استاندارد و بر اساس نوع طراحی کارت ویزیت خود نسبت به سفارش چاپ اقدام کنید .

طبیعاتا اختلاف زیادی بین چاپ افست عمومی و چاپ افست اختصاصی وجود دارد ، اینکه شما در چاپ فرم اختصاصی فضای بیشتر برای ایده پردازی و اعمال نظرات خود در فرم چاپی کارت داشته باشید ، تاثیر بسزایی رو باز خورد کارت شما خواهد داشت . بطور مثال اگر شما یک فروشگاه موبایل و تبلت داشته باشید ، به آسانی میتوانید طرح کارت خود را به صورت یک موبایل در آورده و دقیقا به همان صورت آن را چاپ کنید . این عمل تاثیر زیادی روی دید مخاطب کارت تجاری شما خواهد داشت .

جهت اطلاع از آخرین وضعیت و قیمت های کارت ویزیت با ما تماس بگیرد.

اختصاصی چاپ پارشمن .